Saklansana IPVanish Destek Formu

Online Kimliğinizi ve Verilerinizi Koruyun!.

Giriş yapmadınız.

#1 2014-02-10 23:24:59

admin
Yönetici
Kayıtlı: 2014-02-06
Mesajlar: 12

L2TP ve Windows 8 / Program yüklemeden Vpn bağlantısı yapmak

Windows8 üzerinde L2TP Ayarları  1. Windows Arama kutusunu, Windows ve q butonuna basarak açın.
L2TP


  2. Arama kutusuna 'Denetim Masası' yazın. Denetim Masası kutucuğu sol tarafta çıkmalı.Tıklayın ve Denetim Masasını açın.
L2TP


  3. Ağ ve İnternet' sayfasını açın.
L2TP


  4. 'Ağ ve paylaşım merkezi' ni açın.
L2TP


  5. 'Yeni bağlantı ya da ağ Kur' u seçin.
L2TP


  6. 'Çalışma alanına bağlan' ı seçin ve alttaki İlerle butonuna tıklayın.
L2TP


  7. Daha önce eğer bir bağlantınız varsa, daha önce varolan bağlantıyı kulanmak isteyip istemediğinizi soracak. 'Hayır, yeni bir bağlantı yarat' radyo butonuna tıklayın ve alttaki İlerle butonuna tıklayın.
L2TP


  8. 'İnternet Bağlantımı Kullan (VPN)'  seçin.
L2TP


  9. İnternet Adresi için, bağlanmak istediğiniz bir sunucunun adresini yazın. Her bir sunucunun listesi ve anlık durum bilgisi  için tıklayın . Hedef adı  için daha sonra hatırlaması kolay bir isim seçin. 'Akıllı Kart Kullan'  seçeneğini  *İŞARETLEMEYİN*. 'Bilgilerimi hatırlra'  ve 'Diğer kulanıcıların bu bağlantıyı kulanmasına izinver' kutucuğunu işaretlemek opsiyoneldir. Alttaki Yarat butonuna tıklayın.
L2TP


  10. VPN bağlantısı sağ tarafta  listede görünecek.
L2TP


  11. Yeni yarattığınız VPN Bağlantısına sağ tıklayın ve 'Bağlantı ayarlarını göster' e tıklayın.
L2TP


  12. Güvenlik sekmesine tıklayın. 'VPN Tipi:' başlığının altında 'IPSec ile Katman 2 Tünel Protokolü (L2TP/IPsec)' seçin. Gelişmiş Ayarlar sekmesine tıklayın.
L2TP


  13. 'Kimlik doğrulaması için önceden paylaşılmış anahtar kullan' yanındaki radyo butonuna tıklayın. IPVanish paylaşılmış anahtarını  girin. Bu anahtar sunucu listesisinin en üstünde belirtilmiştir. En alttaki Tamam butonuna tıklayın.
L2TP


  14. Güvenlik sekmesine geri dönün,  'Bu protokollere izin ver' yanındaki radyo butonuna tıklayın.  'Microsoft CHAP Sürüm 2 (MS-CHAP v2)' yanındaki kutucuğu işaretleyin. Başka hiçbir kutucuğun işaretlenmediğinden emin olun.
L2TP


  15. Ağ bağlantısı sekmesine tıklayın. 'Internet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4)'. dışındaki tüm kutucukların işaretlerini kaldırın. En alttaki Tamam butonuna tıklayın.
L2TP


  16. Artık tüm online bağlantılarınız meraklı gözlerden korunmuş olacak.

Çevrimdışı

Forum alt kısmı