Saklansana IPVanish Destek Formu

Online Kimliğinizi ve Verilerinizi Koruyun!.

Giriş yapmadınız.

#1 2014-02-07 00:46:57

admin
Yönetici
Kayıtlı: 2014-02-06
Mesajlar: 12

IPVanish Vpn ile Londra üzerinden Nete sansürsüz bağlanmak (MacOs)

http://www.saklansana.com  üzerinden üyelik alıp http://www.saklansana.com/vpn-kurulumu.html adresinden indrireceğimiz programıkurduktan sonra internete şifreli olarak kimliğimiz gizli bir şekilde bağlanmak için alttaki adımları izliyoruz.

Programı başlatmak için ikonuna tıklayın;
Listede Birçok ülkeye ait şehirleri göreceksiniz. 'Response Time' en küçük olan en hızlı sunucudur. Londra'yı seçelim;

vpn baslat

Kırmızı 'Not Connected' (Bağlı değil) yazısı 'London' (Londra) 'yı tıkladıktan sonra yeşil 'Connected' (Bağlandı) ya dönecek;

vpn baglandı

Bağlandı yazısını gördük. Artık bir web sitesilerine girdiğimizde şifreli olarak Londra üzerinden güvenli bir şekilde gideceğiz. Bunu test etmek için ip adresimizin ne olduğunu gösteren www.cmyip.com sitesinden test edelim.

ip kontrol

IP adresimiz 81.171.97.21 olarak görünüyor. Bu ip'nin nereye ait olduğundan emin olmak için www.maxmind.com sitesinden görülebilir.

lokason

Görüldüğü gibi London England, United Kingdom, Europe (Londra, İngiltere, Birleşik Krallık, Avrupa) olarak görüyoruz.

Artık istedğimiz yere Londra üzerinden bağlanabiliriz. Şimdi de hızımızı test edelim. Alttaki ekranda da görüleceği gibi İngiltereden bağlandığımız için otomatikman İngiltereden test gerçekleştiriyor.

hız testi

Altta hızımızı görebiliriz. Oldukça 9 Mbps hızla internette olduğumuzu görüyoruz.

ip kontrol


Görüleceği üzere çok basit bir şekilde IPVanish programıyla internete Londra üzerinden geçip  oldukça hızlı bir bağlantımız olduğunu gördük.

http://www.saklansana.com  üzerinden üyelik alıp http://www.saklansana.com/vpn-kurulumu.html adresinden indrireceğimiz program ile internete şifreli olarak kimliğimiz gizli bir şekilde girebiliyoruz.

Çevrimdışı

Forum alt kısmı