Saklansana IPVanish Destek Formu

Online Kimliğinizi ve Verilerinizi Koruyun!.

Giriş yapmadınız.

#1 2014-02-09 14:16:59

admin
Yönetici
Kayıtlı: 2014-02-06
Mesajlar: 12

Windows 7 ve Windows 8 IPVanish VPN Uygulaması Kurulumu

http://www.saklansana.com/vpn-kurulumu.html  ya da https://www.ipvanish.com/vpn-setup/ adresiden windows sürümünü indirdiğiniz, IPVanish programının kurulum dosyasına tıklayınız.

(Kurulum sırasında bazı antivirüs programları, IPVanish network katmanına müdahele ettiği için izin vermeyebilir. Antivirüs programınızda gerekli ayarları yapmanız ya da kurulum sırasında devre dışı bırakmanız gerekebilir.)


win kurulum


Aşağıdaki programın bu bilgisayarda değişiklik yapmasına izin vermek istiyor musunuz sorusuna Evet diyoruz.


win kurulum

Kurulum sonunda karşımıza alttaki ekran çıkıyor. Bizden Kullanıcı adı ve şifre girmemizi istiyor. Kullanıcı ve şifre için bu adresten üyelik almanız gerekmekteir.

Bağlanmak istediğimiz ülkeyi seçiyoruz. Response Time en küçük olan en hızlı ülkedir. Ve connect'e basıyoruz. Örneğimizde Amsterdam seçtik.
Protokol olarak önerimiz OpenVPN UDP seçmeniz. Bu protokolle en yüksek hızlara ulaşabilirsiniz.

Yeşil Connected yazısı başarıyla bağlandığımızı gösteriyor. Lokasyonumuz Amsterdam, Hollanda,  yeni IP adresimiz de ekranda gösteriliyor.


win kurulum


Altta "Server Selection" sekmesine bastığımızda, "By Use" yani kullanıma göre hazır bağlantı kategorileri mevcut. Fastest Server dediğinizde yüzlerce ipvanish sunucusu içinden en hızlısına otomatik olarak bağlanabilirsiniz. Bu önerdiğimiz birşey değil. Bulunduğunuz ülkedeki sunucular genelde en hızlı olacağından sizi direk IPVanish Türkiye sunucularından bağlayacaktır.

Us Media or Gaming: Buna tıkladığınız an Amerika'daki en hızlı sunucuya otomatik olarak sizi bağlar. NetFlix, Hulu gibi Amerika'daki yayın yapan kanalları izlemek için, lokasyon filtrelerini aşmak ayrıca Amerika'daki oyun sunucularına bağlanmak için  rahatça kullanılabilir.

UK Media or Gaming: İngiltere'deki en hızlı VPN sunucusuna sizi otomatikman bağlar. 

Ca media or Gaming: Kanada'daki en hızlı VPN sunucusuna sizi otomatikman bağlar. Kanada'daki TV kanllarını izlemek ve oyun sunucularına bağlanmak için çok kolaylık sağlar.

win kurulum


List sekmesine tıkladığınızda alttaki gibi IPVanish 'in tüm VPN sunucuları  en hızlıdan itibaren listelenecektir.

win kurulum


Bağlanmak istediğiniz VPN sunucusunu haritadan seçmek için müthiş bir arayüz.

win kurulum


"IP Settings" bölümünde genelde oyuncuların en çok seveceği özellikler yer alır. "Change IP Address" butonuna bastığınız anda ip adresiniz değişmektedir. Güvenlik nedeniylede ip adresinizi değiştirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Ayrıca belirlediğiniz sürede ip adresinizin otomatikman değişmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için "Change ip address every" yazısının yanıdaki kutucuğu seçip süre belirtmeniz yeterli.

win kurulum


Gene ilk Dashboard ekranına geri dönecek olursak, "Settings" (Ayarlar) bölümünde ipvanish uygulaması açılıdında kullanılacak ön tanımlı ayarları görebilirsiniz. Ön tanımlı protokol ayarı, port bilgisi gibi ayarlar mevcuttur.

win kurulum


IPVanish windows VPN uygulaması oldukça şık ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahip. Size her seçeneği sunuyor. En uygun fiyatlarla dünyanın en hızlı ve güvenilir vpn servisine sahip olmak için

TIKLAYIN!


Ayrıca windows uygulaması ile ilgili videomuz için https://www.youtube.com/watch?v=lR2ty8P2_nc

Çevrimdışı

#2 2015-02-22 01:46:40

ozan
Üye
Kayıtlı: 2015-02-22
Mesajlar: 1

Yanıt: Windows 7 ve Windows 8 IPVanish VPN Uygulaması Kurulumu

Program yükleme ekranında kalıyor. yükleme çubuğu hiç ilerlemiyor.Üyelik almama rağmen programı kuramıyorum. win8 kullanıyorum ve ona uygun olan yazılımı indirdim. Bunun için yardım edebilir misin?

Çevrimdışı

Forum alt kısmı